SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Türk Kangal Köpekleri Sitesi Forum Ana Sayfası
Türk Kangal Köpekleri Sitesi - Kayıt Anlaşması
Kangal Köpekleri Sitesi Forum üyelik Sartları

Sitemiz kuralları gereğince üye olacak herkes üyelik adı olarak gerçek Adı ve Soyadını yazmak zorundadır. Bu ad soyad yazılırken de içerisinde Türkçe harfleri yani (ü,ü,ö,Ö,ç,Ç,ş,S,ı,I,ğ,G) harflerini barındırmayan ve sadece baş harfleri büyük olacak şekilde yazacaktır. Örn. Selim Ozkan, Ihsan Yesilyurt, Kemal Catikgoz; Bu şekilde kullanıcı adı belirlemeyen kullanıcılarımızın üyelikleri aktiflenmeyecek ve bilgileri de silinecektir.

Ayrıca profil bilgileri içerisindeki email, telefon numarası, doğum yeri ve tarihi, nereden katıldığı, ilgili alanları haneleri de doğru ve gerçek bilgiler ile doldurulmak zorundadır. Bu bilgileri yazmayan, ya da yanlış bilgi veren kullanıcılarımızın üyelikleri de iptal edilecek ve bilgileri silinecektir.

Bu kurallara hepimizin forumumuzu daha ciddi bir şekilde kullanabilmemiz amacıyla uyacağınızı tahmin ederek, üye olan yeni arkadaşlarımıza, aramıza hoş geldiniz diyor ve hoşça sohbetler diliyoruz.

üyeliğiniz Site yönetimi tarafindan aktiflenecektir, bu sebeple kayıt işleminden sonra üyelik aktivasyonu için e-postanızı kontrol ediniz.


Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

Aşağıdaki kabul ediyorum linkine basmak sureti ile yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri : Onur Turgay & Erdem Çorapçıoğlu